2018 LOGO
Thursday 14 June
14 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group A
Luzhniki Stadium
Moscow
RUS
Russia
16:00
KSA
Saudi Arabia
15 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group A
Ekaterinburg Arena
Ekaterinburg
EGY
Egypt
13:00
URU
Uruguay
15 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group B
Saint Petersburg Stadium
St. Petersburg
MAR
Morocco
16:00
IRN
IR Iran
15 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group B
Fisht Stadium
Sochi
POR
Portugal
19:00
ESP
Spain
Saturday 16 June
16 Jun 2018 – 13:00 Local time
Group C
Kazan Arena
Kazan
FRA
France
11:00
AUS
Australia
16 Jun 2018 – 16:00 Local time
Group D
Spartak Stadium
Moscow
ARG
Argentina
14:00
ISL
Iceland
16 Jun 2018 – 19:00 Local time
Group C
Mordovia Arena
Saransk
PER
Peru
17:00
DEN
Denmark
16 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group D
Kaliningrad Stadium
Kaliningrad
CRO
Croatia
20:00
NGA
Nigeria
Sunday 17 June
17 Jun 2018 – 16:00 Local time
Group E
Samara Arena
Samara
CRC
Costa Rica
13:00
SRB
Serbia
17 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group F
Luzhniki Stadium
Moscow
GER
Germany
16:00
MEX
Mexico
17 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group E
Rostov Arena
Rostov-On-Don
BRA
Brazil
19:00
SUI
Switzerland
Monday 18 June
18 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group F
Nizhny Novgorod Stadium
Nizhny Novgorod
SWE
Sweden
13:00
KOR
Korea Republic
18 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group G
Fisht Stadium
Sochi
BEL
Belgium
16:00
PAN
Panama
18 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group G
Volgograd Arena
Volgograd
TUN
Tunisia
19:00
ENG
England
Tuesday 19 June
19 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group H
Mordovia Arena
Saransk
COL
Colombia
13:00
JPN
Japan
19 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group H
Spartak Stadium
Moscow
POL
Poland
16:00
SEN
Senegal
19 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group A
Saint Petersburg Stadium
St. Petersburg
RUS
Russia
19:00
EGY
Egypt
Wednesday 20 June
20 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group B
Luzhniki Stadium
Moscow
POR
Portugal
13:00
MAR
Morocco
20 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group A
Rostov Arena
Rostov-On-Don
URU
Uruguay
16:00
KSA
Saudi Arabia
20 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group B
Kazan Arena
Kazan
IRN
IR Iran
19:00
ESP
Spain
Thursday 21 June
21 Jun 2018 – 16:00 Local time
Group C
Samara Arena
Samara
DEN
Denmark
13:00
AUS
Australia
21 Jun 2018 – 20:00 Local time
Group C
Ekaterinburg Arena
Ekaterinburg
FRA
France
16:00
PER
Peru
21 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group D
Nizhny Novgorod Stadium
Nizhny Novgorod
ARG
Argentina
19:00
CRO
Croatia
Friday 22 June
22 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group E
Saint Petersburg Stadium
St. Petersburg
BRA
Brazil
13:00
CRC
Costa Rica
22 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group D
Volgograd Arena
Volgograd
NGA
Nigeria
16:00
ISL
Iceland
22 Jun 2018 – 20:00 Local time
Group E
Kaliningrad Stadium
Kaliningrad
SRB
Serbia
19:00
SUI
Switzerland
Saturday 23 June
23 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group G
Spartak Stadium
Moscow
BEL
Belgium
13:00
TUN
Tunisia
23 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group F
Rostov Arena
Rostov-On-Don
KOR
Korea Republic
16:00
MEX
Mexico
23 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group F
Fisht Stadium
Sochi
GER
Germany
19:00
SWE
Sweden
Sunday 24 June
24 Jun 2018 – 15:00 Local time
Group G
Nizhny Novgorod Stadium
Nizhny Novgorod
ENG
England
13:00
PAN
Panama
24 Jun 2018 – 20:00 Local time
Group H
Ekaterinburg Arena
Ekaterinburg
JPN
Japan
16:00
SEN
Senegal
24 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group H
Kazan Arena
Kazan
POL
Poland
19:00
COL
Colombia
Monday 25 June
25 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group A
Samara Arena
Samara
URU
Uruguay
15:00
RUS
Russia
25 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group A
Volgograd Arena
Volgograd
KSA
Saudi Arabia
15:00
EGY
Egypt
25 Jun 2018 – 20:00 Local time
Group B
Kaliningrad Stadium
Kaliningrad
ESP
Spain
19:00
MAR
Morocco
25 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group B
Mordovia Arena
Saransk
IRN
IR Iran
19:00
POR
Portugal
Tuesday 26 June
26 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group C
Fisht Stadium
Sochi
AUS
Australia
15:00
PER
Peru
26 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group C
Luzhniki Stadium
Moscow
DEN
Denmark
15:00
FRA
France
26 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group D
Saint Petersburg Stadium
St. Petersburg
NGA
Nigeria
19:00
ARG
Argentina
26 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group D
Rostov Arena
Rostov-On-Don
ISL
Iceland
19:00
CRO
Croatia
Wednesday 27 June
27 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group F
Kazan Arena
Kazan
KOR
Korea Republic
15:00
GER
Germany
27 Jun 2018 – 19:00 Local time
Group F
Ekaterinburg Arena
Ekaterinburg
MEX
Mexico
15:00
SWE
Sweden
27 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group E
Spartak Stadium
Moscow
SRB
Serbia
19:00
BRA
Brazil
27 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group E
Nizhny Novgorod Stadium
Nizhny Novgorod
SUI
Switzerland
19:00
CRC
Costa Rica
Thursday 28 June
28 Jun 2018 – 17:00 Local time
Group H
Volgograd Arena
Volgograd
JPN
Japan
15:00
POL
Poland
28 Jun 2018 – 18:00 Local time
Group H
Samara Arena
Samara
SEN
Senegal
15:00
COL
Colombia
28 Jun 2018 – 21:00 Local time
Group G
Mordovia Arena
Saransk
PAN
Panama
19:00
TUN
Tunisia
28 Jun 2018 – 20:00 Local time
Group G
Kaliningrad Stadium
Kaliningrad
ENG
England
19:00
BEL
Belgium

Share